top of page

LITERY I ZNAKI PRZESTRZENNE

 

 

To jedna z technik wykonania napisów świetlnych, gdzie znak stanowi zamknięta "puszka" z licem z półprzezroczystego tworzywa, w środku której znajduje się źródło światła.

Wykonujemy litery świetlne - blokowe w każdej dostępnej obecnie technologii, w korpusie aluminiowym, aluminiowym z plecami PCW, a także litery wykonane w całości na bazie PCV. 

 

LITERY BLOKOWE LED W KORPUSIE Z BLACHY ALUMINIOWEJ, PLEKSI LUB PCW

Są to litery polecane przede wszystkim do zastosowań zewnętrznych, gdzie konstrukcja ścianki wykonana jest w całości z surowej blachy aluminiowej o grubości minimum 1.00 mm, pleksi przepuszczającej światło lub PCW. Całość lakierowana proszkowo na dowolny kolor z palety RAL lub oklejana folią translucentną. Lico stanowi pleksa barwiona folią przepuszczającą światło lub dibond czy PCW.

PODSTAWOWE INFORMACJE O PRODUKCIE:

Przód: Pleksi Opal, aluminiowy Dibond lub PCW
Tył: PCW

• Bok litery: taśma aluminiowa, pleksi Opal, PCW • 

Oświetlenie: moduły LED

Zasilacz: 230V/12V

 

OPCJE DODATKOWE:

• Wybór koloru lica pleksi lub korolu RAL malowania proszkowego
Podwójna ilość modułów LED

• Czujnik zmierzchu: to urządzenie elektryczne służace do automatycznego sterowania oświetleniem lub innymi odbiornikami elektrycznymi, przy jednoczesnej oszczędności energii elektrycznej. Ich zadanie polega na załączaniu i rozłączaniu obwodu elektrycznego jeżeli natężenie oświetlenia spadnie poniżej poziomu 10 lx.

• Steroniki elektryczne: jest to urządzenie elektroniczne, które służy do kontorli oświetlenia modyłami LED. Jest łatwy w użyciu i prosty w obsłudze. Możliwość zmiany jasności światła. Pełna kontrola za pomocą pilota. 

Narożniki: kąt 90 stopni

 

LITERY, ZNAKI, LOGOTYPY 

Arternatywa dla liter blokowych LED. Możliwość zrezygnowania z konieczności podświetlenia liter pozwala na obniżenie kosztów bez pogorszenia wizerunku reklamy. Oferujemy podstawowe typy materiałów które z łatwością moża parować ze sobą tworząc oczekiwaną całość.
STYRODUR

STURODUR + MALOWANIE

DIBOND

STURODUR + DIBOND + MALOWANIE

 

bottom of page