Nowością są bardzo cienkie kasetony z dibondu z licem o grubości 3 cm. Bardzo eleganckai unikalna wersja z możliwością podświetlenia zarówno grafiki jak i krawędzi kasetonu. Uzyskujemy efekt świetlny zwany "Echo"

Dibond nazwa płyty kompozytowej z rdzeniem z tworzywa sztucznego i aluminiowymi wykończeniami z zewnątrz. Płyty te charakteryzują się idealnie równą powierzchnią i bardzo eleganckim wykończeniem dostępnym w róźnych fakturach i kolorach. Podstawową różnicą między klasycznym kasetonem, a wykonanym z dibondu to estetyka wykonania - brak widocznych łączeń między frontem, a bokiem. Grubość zewnętrznych blach aluminiowych to 0,2 lub 0,3 mm. W wyniku, czego uzyskano lekką wielowarstwową płytę o doskonałych właściwościach, nadającą się zarówno do zastosowań zewnętrznych jak i wewnętrznych. Możliwość wykonania kasetonu nie tylko w podstawowych kolorach ale i z powierzchnią nowoczenego szczotkowanego aluminium czy szczotkowanej miedzi. Grafikę stanowią wyfrezowane kształty na zastosowanej pleksi następnie podklejone folią translucentną do podświetleń uzyskując kolorystykę barwną. 

Dibond lub inne płyty warstwowe to świetny materiał także na szyldy niepodświetlane, wyglądają dużo lepiej od klasycznych tablic, a w połączeniu z grafiką przestrzenną z pleksy barwionej w masie można uzyskać bardzo ciekawe efekty.

 

 

 

 

 

 

KASETONY Z DIBONDU SLIM

JEDNOSTRONNE

 

 

PODSTAWOWE INFORMACJE O PRODUKCIE:

Przód: Dibond, płyta czołowa z grafiką grubość 3 cm

 Tył: Element montażowy wygięty z dibondu, głębokość 7 cm u

Oświetlenie: moduły LED

Zasilacz: 230V/12V

 

OPCJE DODATKOWE:

• Wybór koloru dibondu
Podwójna ilość modułów LED

• Oświeltenie z efektem "Echo"

Grafika prosta lub złożona: Złożona w przypadku gdy grafika składa się z wielu napisów, małych elementów lub logotypu 

• Czujnik zmierzchu: to urządzenie elektryczne służace do automatycznego sterowania oświetleniem lub innymi odbiornikami elektrycznymi, przy jednoczesnej oszczędności energii elektrycznej. Ich zadanie polega na załączaniu i rozłączaniu obwodu elektrycznego jeżeli natężenie oświetlenia spadnie poniżej poziomu 10 lx.

• Steroniki elektryczne: jest to urządzenie elektroniczne, które służy do kontorli oświetlenia modyłami LED. Jest łatwy w użyciu i prosty w obsłudze. Możliwość zmiany jasności światła. Pełna kontrola za pomocą pilota.